RVS Ibiza Armbandje met Schelp
Mooie subtiele armbandjes mogen dit seizoen niet ontbreken aan jouw arm!
Dit edelstaal armbandje met een schattige schelpje in het midden als detail is niet alleen makkelijk te mixen, maar ook mooi genoeg om alleen of naast je horloge te dragen. Het armbandje sluit met een slotje en is in maat verstelbaar.
Tip : Dit minimalistische armbandje is natuurlijk ook een ideaal geschenk om te geven en om te krijgen(wordt geleverd in een cadeauverpakking).
Materiaal : edelstaal/stainless steel
Lengte : 16 cm +4 cm













Ann –
Dit armbandje is een mooie aanvulling op elke outfit. De combinatie van RVS en schelp geeft het een unieke, zomerse uitstraling. Zeer tevreden!
Houkje Bakker –
Deze armband is een prachtige toevoeging aan mijn sieradencollectie. De schelp geeft het een zomerse uitstraling en het RVS is van hoge kwaliteit. Echt een aanrader!
Floor –
Een prachtig armbandje dat perfect is voor de zomer! De schelp geeft een leuke, trendy uitstraling. Lichtgewicht en comfortabel om te dragen. Echt een aanrader!
Simone Van den Essenburg –
Dit armbandje is een prachtige combinatie van stijl en natuurlijkheid. De schelp voegt een elegante touch toe. Ideaal voor elke gelegenheid!